Boże Narodzenie Kazimierz Dolny

W Lipowej Dolnie można spędzić także Boże Narodzenie. Zapraszamy do nas na naprawdę magiczne święta! Rodzina atmosfera, przytulne miejsce, piękne zimowe krajobrazy – to wszystko sprawia, że u nas warto wypocząć, także podczas świąt bożonarodzeniowych. Przyjedź do Lipowej Doliny i spędź z nami ten magiczny i wyjątkowy czas.

Boże Narodzenie Kazimierz Dolny to najlepsza opcja na święta.Oferta turnusu świątecznego zawiera noclegi z wyżywieniem, przygotujemy dwa posiłki dziennie. Najważniejszym punktem bożonarodzeniowego wypoczynku będzie uroczysta kolacja wigilijna. Będzie można skosztować tradycyjnych, staropolskich dań wigilijnych. Przygotujemy także słodkie poczęstunki do kawy, również będzie można zasmakować naszych domowych nalewek. Występ kapeli muzycznej zagwarantuje rodzinną, bardzo świąteczną atmosferę. Po kolacji wigilijnej czas umili wspólny śpiew kolęd. Szczególną atrakcją z pewnością będzie kulig z pochodniami wśród wąwozów.

Można zostać u nas także na sylwestra. W ramach oferty sylwestrowej zapewniamy smaczne, zdrowe i ekologiczne posiłki, które zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia i gusta kulinarne. Magiczną atmosferę sylwestrowej nocy zagwarantuje ognisko, przy którym będzie można piec kiełbaski. Szampańskie nastroje zapewni dobra zabawa przy najlepszych przebojach porywających do tańca każdego uczestnika naszego sylwestra. Na suto zastawionym stole pojawią się najróżniejsze delicje, smaczne zakąski i gorące dania. Wybierz się do nas i zobacz, jak Lipowa Dolina żegna stary, a wita nowy rok. Obiecujemy, że będzie to na pewno niezapomniane przeżycie.

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w naszych okolicach to kusząca propozycja. Możliwość wypoczynku z dala od gwarnej, tętniącej życiem rzeczywistości, od komercji i sztucznej atmosfery świąt z pewnością zachęci niejedną osobę. W Lipowej Dolnie znajdziesz ciszę, spokój, przytulną i rodzinną atmosferę. A Boże Narodzenie Kazimierz Dolny sprawi, że poczujesz prawdziwą wyjątkowość tych świąt.