drewniane domki_1Wybierasz się na wakacje z rodziną? A może planujesz wypad z grupą przyjaciół? Lipowa Dolina to idealne miejsce na wypoczynek. A nasze dwa domki, które nazywamy Kazimierzem Dolnym oraz Kazimierzem Górnym będą najlepszą opcją dla Was. Połączone są wspólną sienią, z której wchodzi się do obu domków. Mogą one być dwoma oddzielnymi mieszkaniami, jak i sprawdzą się również jako jedna duża siedziba na 14-15 osób.

Oba domki są dwupoziomowe. Posiadają łazienki, kominek z płaszczem wodnym, każdy ma po trzy pojedyncze łóżka w dolnej izbie oraz po dwa pokoje dwuosobowe na piętrze, każdy poziom ma jedną łazienkę. W domkach można znaleźć ręczniki, czajnik i kubeczki. Harcerskie warunki sprawdzają się zarówno podczas wakacji z dziećmi, jak i w gronie znajomych. Zapraszamy do Lipowej Doliny, polecamy noclegi drewniane domki Kazimierz Dolny!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(82) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/czy-mozna-wynajac-drewnianie-domki/" [1]=> string(38) "Czy można wynająć drewnianie domki?" } }