Lubisz jeździć konno? Wypoczywając w Kazimierzu Dolnym, możesz skorzystać z pięknych krajobrazów i wybrać się na przejażdżkę konno. Tuż za wzgórzem znajduje się zaprzyjaźniona z naszym gospodarstwem agroturystycznym stadnina.

Stadnina koni Kazimierz Dolny zapraszaTam można umówić się na indywidualne lekcje na padoku. Jeśli jesteś amatorem w jeździe konnej, a marzysz o tym, by wsiadać na konia i cwałować, kłusować, galopować do woli, przy okazji podziwiając kazimierskie krajobrazy – to opcja w sam raz dla Ciebie. Zaawansowanym dżokejom proponujemy bardziej odważne przejażdżki po pięknych, okolicznych ścieżkach i wąwozach. Koszt lekcji wynosi 30 zł.

Aby umówić się na lekcje lub przejażdżki, wystarczy skontaktować się z właścicielami stadniny. Stadnina koni  Kazimierz Dolny znajduje się w Dworze w Wylągach. Można tam dzwonić.

Numer bezpośredniego telefonu to – (81) 881 00 48, 605-135-745.

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(89) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/czy-w-lipowej-dolinie-mozna-jezdzic-konno/" [1]=> string(45) "Czy w Lipowej Dolinie można jeździć konno?" } }