GospodarstZapraszamy na wesela Kazimierz Dolnywo agroturystyczne Kazimierz Dolny to mnóstwo możliwości. Wypoczynek na świeżym powietrzu, dobre jedzenie i piękna okolica sprawdzi się nie tylko jako idealne miejsce na wypoczynek. Lipowa Dolina to doskonała lokalizacja na urządzenie kameralnego wesela! Jeśli więc marzysz o przyjęciu wyjątkowym i niezapomnianym, które dostarczy Tobie i gościom wielu miłych wspomnień i atrakcji, to nie wahaj się i zarezerwuj magiczne miejsce, jakim jest Lipowa Dolina.

Do dyspozycji Pary Młodej i jej gości przygotowaliśmy dużą salę konferencyjną na dwóch poziomach, łącznie jej powierzchnia wynosi 211m². Do nas należy także wizualne przygotowanie sali, przystrojenie jej. Do dekoracji wykorzystujemy świeże kwiaty, ustawiamy stoły według określonej konfiguracji. Zajmujemy się także przygotowaniem smacznych i wykwintnych posiłków, doskonałych na przyjęcie weselne. Na parterze sali można przygotować miejsce do biesiadowania, a na piętrze parkiet do tańca i zabaw. Na każdym poziomie znajdują się dwie toalety. Oferujemy także DJ-a, który gwarantuje doskonałą muzykę i zabawę do białego rana. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by Młoda Para przywiozła swoją oprawę muzyczną.

Wesele na sali to niejedyna opcja, z jakiej można skorzystać w Lipowej Dolinie. Dla osób, które marzą o nietypowej oprawie swojego przyjęcia weselnego możemy zorganizować malownicze wesele w plenerze. Tym plenerem będzie nasza łąka. A całe przyjęcie będzie miało miejsce w wynajętym i pięknie udekorowanym namiocie. Podobnie, jak w przypadku wesela na sali zajmiemy się przygotowaniem posiłków i ustawieniem stołów. Jesteśmy otwarci na życzenia naszych gości i chętnie zrealizujemy dodatkowe pomysły i propozycje. Zrobimy wszystko, by dzień wesela był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany.

Organizujemy nie tylko wesela Kazimierz Dolny. Możemy także przygotować również bardzo kameralną i bardzo romantyczną kolację dla zakochanych. Rocznica ślubu, zaręczyny, Walentynki czy podróż poślubna – nie ma znaczenia, bo każda okazja jest dobra, by ją wyjątkowo uczcić. Przygotujemy dla Was doskonałą i smaczna kolację w romantycznej aranżacji.

Jeśli organizujesz wesele – to tylko w Lipowej Dolinie. To wyjątkowWesela Kazimierz Dolny  - najlepsza oferta.e miejsce, malownicza okolica i doskonała oferta. Przyjęcie, które dla Ciebie przygotowujemy będzie idealne i wymarzone. Skontaktuj się z nami. Urządzamy najlepsze wesela Kazimierz Dolny!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(91) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/czy-w-lipowej-dolinie-mozna-urzadzic-wesele/" [1]=> string(47) "Czy w Lipowej Dolinie można urządzić wesele?" } }