Dwa tygodnie przerwy zimowej to doskonały czas na zaplanowanie odpoczynku. A może warto odpocząć całą rodziną? Zapraszamy do nas! Ferie Kazimierz Dolny? Dlaczego nie! Zapewniamy moc atrakcji, świetny wypoczynek, zdrową kuchnię i doskonałe miejsca noclegowe. Zimą Lipowa Dolina prezentuje się wspaniale, warto to zobaczyć na własne oczy! Dwa tygodnie to bardzo długi czas, na pewno uda się choć kilka z nich zagospodarowań na wyjazd w rodzinnym gronie. A co można u nas robić w ferie?

Przede wszystkim podziwiać zimowa pejzaże lessowych wąwozów i ośnieżonych wzgórz! Można spacerować po okolicy, wspólnie ulepić bałwana, zorganizować z dziećmi bitwę na śnieżki albo pojeździć z nimi na sankach. Można zabrać do nas narty biegówki i poszusować do woli. Niedaleko nas znajduje się również wyciąg narciarskich, można tam dojechać i cieszyć się białym szaleństwem. A jeśli ktoś jest piecuchem – to może cieszyć się urokami swojego pokoju i leniuchować, czytać i robić, to co się najbardziej lubi. A nasze pokoje gwarantują przyjemną atmosferę. Polecamy np. pokoje – oliwkowy, toskański, gołębi czy newsroom, są też apartamenty. Można też wynająć jedne z naszych drewnianych domków – Kazimierz Dolny lub Kazimierz Górny. Doskonałe miejsce na odpoczynek stanowi też nasza drewniana, wiejska chata, w której można odpoczywać całą rodziną.

W naszym gospodarstwie na ferie zaserwujemy Ci znakomitą kuchnię. Podajemy śniadania i obiadokolacje, zdrowe i przygotowane z ekologicznych produktów, w większości pochodzących z naszych upraw i z naszych hodowli. W Lipowej Dolnie przeżyjesz ferie ze smakiem! Wśród naszych specjalności znajdziesz swojskie jajka, krowie mleko, własne warzywa, przetwory (konfitury, ogórki, ćwikle, musy i wiele innych), kiełbasy i mięsa przyrządzane w wędzarni, domowy chleb i ciasta oraz całą masę smacznych dań, jak np. udko faszerowane mięsem z pieczarkami, pieczeń kresowa, żeberka ze śliwkami, zrazy zawijane, pierogi w różnych odmianach (ruskie, z mięsem, lubelskie z kaszą, z kapustą i grzybami, z jagodami, z serem), knedle ze śliwkami, zapiekanki, a także tradycyjne gołąbki i leniwe kluski.

Jeśli znudzi Ci się leniuchowanie w pokoju i objadanie się smakołykami, to możesz wybrać się do miasteczka i pozwiedzać piękny, obfity w zabytki i miejscowe atrakcje Kazimierz Dolny. Co tam znajdziesz? Dzieciom i dorosłym frajdy dostarczy na pewno flotylla rzeczna, czyli rejsy wycieczkowe po Wiśle promem, barką lub statkiem. Organizowane są też kuligi, można wybrać się na basen, do gabinetów spa czy na kręgielnie.

Zapraszamy do Lipowej Doliny. U nas ferie Kazimierz Dolny z pewnością będą udane i to niezależnie od pogody. Zadzwoń do nas albo wyślij e-mail, a my zarezerwujemy Ci pokój, apartament lub jeden z domków. I przyjedź sam, z przyjaciółmi czy z rodziną. W Lipowej Dolnie będziecie doskonale się bawić!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(74) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/gdzie-spedzic-ferie-zimowe/" [1]=> string(29) "Gdzie spędzić ferie zimowe?" } }