Zapraszamy na święta Kazimierz Dolny!Święta – czy to bożonarodzeniowe, czy wielkanocne wymają wielu przygotowań. A przecież powinny być głównie czasem wypoczynku, błogiego leniuchowania, przebywania w gronie rodziny i znajomych. Chcesz spędzić święta, nie musząc martwić się o przygotowanie tradycyjnych dań? Marzysz o spokoju i wypoczynku? Przyjedź na święta do Lipowej Doliny. Czkamy zarówno wiosną podczas Wielkanocy, jak i w zimie, w święta Bożego Narodzenia. U nas odpoczniesz, spędzisz święta blisko natury, a my gwarantujemy Ci ciepłą i rodzinną atmosferę.

Zapraszamy do nas wczesną wiosną na spędzenie Wielkanocy w Lipowej Dolinie. Przygotujemy dla Ciebie tradycyjne, staropolskie, wielkanocne potrawy oraz ciasta – mazurki i baby, własne mięsa bez konserwantów, wędliny i zdrowy domowy chleb. Będziesz mógł spacerować po okolicznych wąwozach oraz zobaczyć, jak świat przyrody budzi się na nowo do życia. Co jeszcze oferujemy Ci, jeśli przyjedziesz na święta Kazimierz Dolny?

W Wielki Piątek przygotujemy postną obiadokolację. W Wielką Sobotę planujemy postne śniadanie, malowanie pisanek, przygotowanie święconek i wyjazd wasągami na poświęcenie pokarmów, dzień zakończy się postną obiadokolacją. W wielkanocny poranek organizujemy uroczyste śniadanie wielkanocne oraz poszukiwanie jajeczek od zajączka, popołudniu przyjdzie czas na świąteczną obiadokolację. Wieczór będzie można spędzić przy lampce domowego wina czy domowej nalewki. W Lany Poniedziałek zjemy wspólnie pożegnalne świąteczne śniadanie.

Można też – rzecz jasna – samemu zaplanować dodatkowe zajęcia, na przykład spacery wśród wzgórz i wąwozów, przejażdżki rowerowe czy leniuchowanie na świeżym powietrzu. Na życzenie przygotujemy kawę, którą będzie można wypić, zajadając się wyborem pysznych, domowych ciast wielkanocnych.

Jeśli Wielkanoc – to tylko w Lipowej Dolinie. Zapamiętasz ją na bardzo długo i zapewnisz sobie miłe wspomnienia i same dobre wrażenia. Po takim świątecznym wypoczynku z łatwością wrócisz z nową energią do rzeczywistości. Zapraszamy Cię na święta w Kazimierz Dolny!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(68) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/gdzie-spedzic-swieta/" [1]=> string(25) "Gdzie spędzić święta?" } }