Marzysz o wakacjach? Albo o krótkim wyjeździe dla złapania oddechu? Chciałbyś w końcu wypocząć, z dala od hałasu miejskiego, tłumu ludzi, codziennych zmartwień i problemów? To czas na urlop. Wybierz się na wczasy albo chociaż na krótki wypoczynek. Zapraszamy Cię do Lipowej Doliny. To miejsce zupełnie inne niż wszystkie. U nas spędzisz swój urlop, ferie, a nawet święta i sylwestra. To od Ciebie zależy, kiedy do nas przyjedziesz. My czekamy na gości przez cały rok.

Zapraszamy na wczasy Kazimierz DolnyA dlaczego Lipowa Dolina to miejsce tak wyjątkowe i magiczne? Przede wszystkim nasze gospodarstwo znajduje się z dala od znanych ścieżek turystycznych, to nieco odludny zakątek, w którym króluje natura i to jej bliskość pozwala maksymalnie się zrelaksować i wypocząć, jak jeszcze nigdy dotąd. Duża łąka, spokój, śpiew ptaków i błoga cisza – to wszystko zapewnią Ci wczasy w Lipowej Dolnie. Będziesz mógł zakosztować swojskiego, ekologicznego jedzenia, odpoczywać w ogrodzie lub wśród drzew w sadzie. Czekają Cię spacery wśród wzgórz i wąwozów.

Nigdzie nie musisz się nigdzie śpieszyć, to Ty planujesz swój wypoczynek i robisz, to na co masz akurat ochotę. Możesz leniuchować, cieszyć się pięknem krajobrazu (który urzeka niesamowitym podobieństwem do toskańskich i prowansalskich pejzaży rodem ze znanych filmów) i bliskością natury. A możesz wybrać się na dłuższe wędrówki, pojeździć rowerem, wybrać się do stadniny koni lub pozwiedzać okoliczne atrakcje i zabytki. Słowem – dla każdego coś dobrego. Masz do wyboru kilka pokojów lub jeden z domków bądź też drewnianą chatę. Możesz przyjechać sam lub z rodziną czy z przyjaciółmi. Spędzisz swój wolny czas, tak jak lubisz najbardziej.

Jeśli więc szukasz takiego miejsca, gdzie będziesz mógł wypocząć z dala od rzeczywistości, to Lipowa Dolina jest idealnym rozwiązaniem. Wiosna, lato, jesień czy zima – u nas zawsze jest pięknie, naturalnie, ekologicznie i przytulnie, a rodzinna atmosfera trwa przez cały rok. Wybierz się do nas, a na pewno nie będziesz żałował. Zaplanuj najlepsze wczasy Kazimierz Dolny!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(68) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/gdzie-spedzic-wczasy/" [1]=> string(23) "Gdzie spędzić wczasy?" } }