Zastanawiasz się, jak spędzić długi weekend majowy? A może potrzebujesz oddechu i oderwania się od rzeczywistość chociażby na dwa dni? Zapraszamy do nas. Weekend w Lipowej Dolinie z pewnością sprawi, że odpoczniesz jak jeszcze nigdy dotąd. Dlaczego? Nasz pensjonat znajduje się w malowniczej okolicy, wśród wzgórz i wąwozów. To zagubiony zakątek, z dala od zatłoczonych miejscowości turystycznych. Przywita Cię tu cisza, spokój, dobre jedzenie i możliwość samotnych spacerów i przejażdżek rowerowych.

Dysponujemy różnymi pokojNajlepszy weekend Kazimierz Dolny. ami, każdy może wybrać taki, który mu najbardziej odpowiada. Można zaszyć się w drewnianej chacie krytej strzechą albo w jednym z drewnianych domków z przytulnym kominkiem. Czy to wiosna, lato, jesień, zima – warto do nas zajrzeć. Zawsze można przyjechać i się zrelaksować i skorzystać z uroków Lipowej Doliny przez cały rok. Polecamy najlepszy weekend Kazimierz Dolny!

 

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(86) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/gdzie-wyjechac-na-dlugi-weekend-majowy/" [1]=> string(41) "Gdzie wyjechać na długi weekend majowy?" } }