20110416124126wesele5W naszym gospodarstwie agroturystycznym możemy zorganizować z Państwem również wyjątkową imprezę weselną. Wesele w Kazimierzu Dolnym ma swój niepowtarzalny urok. Oprócz bliskości wspaniałych zabytków i urokliwych miejsc, w których może się odbyć niezwykła sesja zdjęciowa młodej pary, jest również bliskość wspaniałej przyrody i wielu atrakcji. Wasi goście mogą z nich skorzystać przed lub po weselu, dzięki czemu te dni będą jeszcze bardziej wyjątkowe.
W naszym gospodarstwie agroturystycznym oferujemy nie tylko wyjątkową salę weselną, ale również noclegi w nieprzeciętnych pokojach, chacie drewnianej i domkach drewnianych. Wasi goście mogą być razem zebrani w wyjątkowym i urokliwym miejscu, rewelacyjnie się bawić, a to wszystko pośród cichej i spokojnej okolicy.

 

Zapraszamy serhome_event_gallery_6decznie do współpracy i do zapoznania się z naszą salą weselną. Posiłki oferowane w Lipowej Dolinie są ekologiczne, przygotowywane w domowej kuchni, urozmaicone i niezwykle pyszne.

Polecamy również zapoznanie się z naszą pełną ofertą. Do zobaczenia!