Integracja Kazimierz Dolny zaprasza!Kazimierz Dolny i okolice to doskonałe miejsce na integrację. Zapraszamy do Lipowej Doliny także firmy. Można u nas zorganizować event – spotkanie integracyjne, konferencje, warsztaty czy szkolenia. Dlaczego właśnie nasze gospodarstwo agroturystyczne Lipowa Dolina świetnie sprawdzi się podczas firmowych wyjazdów integracyjnych czy szkoleniowych? Powodów jest kilka.

Przede wszystkim to miejsce leżące z dala od turystycznych szlaków. W Lipowej Dolinie króluje cisza i spokój. Brak hałasu, oderwanie się od rzeczywistości pozwolą na lepsze poznanie się w przypadku spotkań nastawionych na integrację. Taka okolica sprawdzi się też podczas szkoleń i konferencji – będzie można się skupić i szukać kreatywnych rozwiań. A wszystkiemu będzie sprzyjała bliskość natury – piękne krajobrazy i możliwość relaksu na łonie natury.

W ramach integracji można skorzystać z licznych atrakcji, jakie dają okolice Kazimierza Dolnego. Można zwiedzać zabytki, lokalne ciekawostki turystyczne. Dostępne są różne rozrywki, jak np. przejażdżki konne, rejsy promem lub statkiem po Wiśle, paintball, quady i skutery, zimą kuligi i działające wyciągi narciarskie. Tuż przy Lipowej Dolnie znajdują się liczne szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe oraz rowerowe.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym dysponujemy salą konferencyjną na dwóch poziomach. Jest to parter o powierzchni 96 m² i piętro o powierzchni 115 m². Oferujemy smaczne, zdrowe i ekologiczne posiłki, można rozsmakować się w tradycyjnych, staropolskich potrawach, pysznych ciastach, produktach z naszej własnej hodowli i naszych własnych upraw. Można spróbować wyboru naszych win i nalewek przygotowywanych domowymi sposobami. Nie brak także konfitur, kompotów czy przetworów. Dysponujemy także wędzarnią, gdzie przygotowujemy przepyszne wędliny i polędwice.

Najlepsze miejsce na integracja Kazimierz DolnyMiejsce na spotkania i narady, moc najróżniejszych atrakcji, spokojna i piękna okolica oraz smaczna kuchnia i wysoki standard miejsc noclegowych to powody, dla których warto zorganizować firmowy event w Lipowej Dolinie. Integracja Kazimierz Dolny dla każdej firmy zaprasza!