Boże Narodzenie to doskonały czas na odpoczynek. Te jedne z najdłuższych świąt obecnych w naszym kalendarzu są powszechnie lubiane i wyczekiwane. Śnieg, choinka, prezenty, Wigilia, czas spędzany z rodziną, miła i jedyna taka atmosfera. Nic zatem dziwnego, że nie możemy doczekać się tych świąt, że odliczamy do nich grudniowe dni. Marzą Ci się takie spokojne święta, bez stresu, męczących przygotowań? Koniecznie przyjedź do Lipowej Doliny! Boże Narodzenie Kazimierz Dolny to fantastyczny pomysł! Z nami spędzisz miło czas, a nie będziesz musiał sam ich przygotowywać. Czeka Cię moc atrakcji, mnóstwo dobrej zabawy i smaczna kuchnia. Ale po kolei. Co możemy zagwarantować Ci na święta Bożego Narodzenia?

Po pierwsze – noclegi. Możesz u nas wynająć, pokój, apartament, drewniane domki albo niezwykle klimatyczną starą krytą strzechą chatę. Jeśli przyjedziesz z rodziną lub z przyjaciółmi, warto zdecydować się na chatę, apartament lub domek. W naszej ofercie można znaleźć wyjątkowe pokoje, jak np. pokój elfów, oliwkowy, lawendowy, gołębi, newsroom, błękitny czy apartament De Lux. U nas każdy znajdzie miejsce na Boże Narodzenie!

Przede wszystkim zapewniamy również bardzo zdrowe, ekologiczne i niezwykle smaczne jedzenie. Podczas bożonarodzeniowego turnusu zapewniamy dwa posiłki dziennie. Rzecz jasna nie zapominamy o najważniejszym punkcie świąt, czyli o kolacji wigilijnej składającej się z różnych staropolskich, tradycyjnych potraw. Przygotujemy bogaty wybór ciast, ciasteczek, deserów. W naszej winiarni znajdzie się na pewno odpowiednie na tę okazję wino. Oprócz typowych świątecznych smakołyków będzie serwować również i inne nasze danie, przygotowane z ekologicznych produktów z naszych upraw i hodowli.

Boże Narodzenie spędzone w urokliwej okolicy, jaką zapewnia Kazimierz Dolny to także moc atrakcji. Po kolacji wigilijnej zapraszamy na wspólny śpiew kolęd oraz na występ zespołu muzycznego. Ciekawostką będzie z pewnością niesamowity i wyjątkowy kulig wśród wąwozów z pochodniami. Można też spacerować po okolicy, podziwiać ośnieżone wzgórza i Kazimierz Dolny zimą. Również nasze gospodarstwo prezentuje się pięknie w zimowym pejzażu. Spragnieni jazdy na nartach – jeśli tylko pogoda pozwoli – mogą udać się na pobliski wyciąg.

U nas spędzisz naprawdę fantastyczne święta. Lipowa Dolina to miejsca zagubione wśród wzgórz, z dala od hałaśliwej i męczącej miejskiej cywilizacji. Te parę dni sprawi, że nabierzesz dystansu do rzeczywistości, doładujesz akumulatory, zyskasz nową energię i z przyjemnością wrócisz do codziennych obowiązków. A jeśli Ci się uda nas spodoba – to możesz zostać do sylwestra. Albo wrócić na ferie, wiosną lub dopiero latem. A my będziemy czekać na Ciebie z niecierpliwością. Zapraszamy – Boże Narodzenie Kazimierz Dolny to kusząca perspektywa, z której koniecznie trzeba skorzystać. Bo warto zakosztować tej atmosfery świąt, zwolnić i wypocząć. A my Ci to zagwarantujemy. Jeśli Boże Narodzenie – to tylko w Lipowej Dolinie.

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(93) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/jak-wyglada-boze-narodzenie-w-lipowej-dolinie/" [1]=> string(48) "Jak wygląda Boże Narodzenie w Lipowej Dolinie?" } }