Nasz pokoje, w którycPolecamy pokoje Kazimierz Dolnyh mogą zamieszkać goście odwiedzający Lipową Dolinę są bardzo wyjątkowe. Każdy z nich ma swoją atmosferę, typową dla swojej nazwy. Nasze pokoje Kazimierz Dolny nie są tylko zwykłymi pomieszczeniami czy miejscami noclegowymi dla turystów. Dlatego warto zamieszkać w Lipowej Dolinie i wybrać pokój idealny dla siebie.

Pokój lawendowy jest bardzo przestronny, posiada dwa łóżka: małżeńskie i pojedyncze oraz dodatkowo rozkładaną sofę. Pokój jest wyposażony także w stół wykonany ze starej maszyny do szycia i krzesła, półkę wykonaną ze skrzynki na owoce i starą szafę na ubrania. Podłoga jest biała, a ściany mają motywy lawendowe. Pokój posiada łazienkę z prysznicem. Widok z okna rozpościera się na malowniczy park.

Kolejnym pokojem jest pokój oliwkowy przeznaczony dla par. Posiada łóżko małżeńskie, malowany stolik z krzesłami i starą XX-wieczna komodą na ubrania. Ściany są tapetowane w kolorach zieleni i błękitu z motywami kwiatowymi. Rzymskie rolety z charakterystyczną aplikacją i oliwkowymi akcentami dodają specyficznego uroku. Pokój ma łazienkę. Okno wychodzi na południe, podziwiać można widok na wzgórze od południowej strony.

Polecamy także magiczny, dwuosobowy pokój elfów wyposażony w dwa przedwojenne metalowe łóżka na sprężynach z grubymi materacami. Pod ścianą znajduje się mały, dębowy sekretarzyk z krzesłem, jest także szafa na ubrania. Ściany są wyłożone tapetą w odcieniu szarości wykończoną ozdobną fryzą elfów. Pokój także posiada własną łazienkę.

Pokój toskański to luksusowy apartament De Lux z łazienką dla dwóch osób. Jest wyposażony w ogromne łoże, kominek oraz posiada taras z widokiem na malowniczy park. Ściany pokoju mają oryginalne elementy kamienne sprzed 60 lat. Łoże typu King Size i kominek zapewnią przyjemne ciepło w najbardziej mroźne wieczory. Ściany maja ponad 50 cm grubości, co w upalne dni gwarantuje miły chłód. Apartament przepełniony jest toskańską atmosferą.

Pokój błękitny to kolejny apartament z wyjściem na taras z widokiem na park. Ściany są błękitne, ta kolorystka jest przełamana jedynie bielą łóżek i szafki na telewizor. Apartament wyposażony jest we własny kominek oraz komfortowe łóżko małżeńskie Queen Size oraz w łóżko pojedyncze. Posiada także własną łazienkę.

Pokój gołębi nazywany jest tak z tej racji, że znajduje się na poddaszu starej obory z 1954r. zaadoptowanej na cztery komfortowe pokoje. Jest bardzo przestronny, z oknie rozciąga się widok na piękny park oraz wewnętrzny dziedziniec. Został wyposażony w łóżko małżeńskie Queen Size oraz w łóżku pojedyncze. Do pokoju wchodzi się z odrębnej klatki schodowej od strony wewnętrznego dziedzińca.

Newsroom to ostatni z naszych pokojów, idealny dla reportera, paparazzi lub uzależnionego czytelnika. Jest duży, wygodny oraz posiada swoją łazienkę. Okna wychodzą na wschód i południe. Do pokoju prowadzi oddzielna klatka schodowa od wewnętrznego dziedzińca. Newsroom wyposażony jest w łóżko małżeńskie Queen Size oraz pojedyncze.

Odwiedź Lipową Dolinę i zobacz najlepsze i najbardziej wyjątkowe pokoje Kazimierz Dolny. Wybierz pokój przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie!

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(91) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/jakie-pokoje-mozna-wynajc-w-lipowej-dolinie/" [1]=> string(46) "Jakie pokoje można wynajć w Lipowej Dolinie?" } }