Lipowa Dolina to idealne miejsce na organizację turnusów wypoczynkowych i rehabilitacyjnych. Bliskość fantastycznej przyrody sprawia, że wypoczynek i rekreacja są wyjątkowe. W pobliżu jedną z ciekawostek przyrodniczych są wąwozy lessowe, które należą do jednej z najbardziej gęstych sieci wąwozów w Europie.

silo1Kazimierz Dolny z kolei jest miastem, które nieustannie zachwyca swoim urokiem, pięknem i architekturą. Dwa tygodnie mogą okazać się zbyt krótkim czasem, aby dogłębnie poznać miasto, jego zabytki i nacieszyć się nim. To miejsce stwarza niesamowite możliwości odpoczynku i rekreacji przez cały rok.

Uczestnicy turnusów organizowanych w Lipowej Dolinie mają zapewnione noclegi w wyjątkowych pokojach, które są urządzone w różnych stylach. Wszystkie jednak mają wspólną cechę – są niezwykle przytulne. Ponadto jest również możliwość noclegu w domkach drewnianych i chacie drewnianej. Posiłki serwowane w Lipowej Dolinie są przygotowywane z naszych własnych, ekologicznych produktów. Są zdrowe, świeże i przepyszne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy dla Państwa przez cały rok!