Agroturystyka

bardzo dynamicznie rozwija się od początku lat 90-tych XX wieku, jednak jej historia sięga początku XIX wieku, kiedy to Tytus Chałubiński spopularyzował spędzanie wakacji u górali podhalańskich. Największym zainteresowaniem cieszą się tereny, które w jak najmniejszym stopniu są „dotknięte” przez człowieka i panują w nich wyśmienite warunki do wypoczynku. Jednym z takich miejsc w Polsce są wąwozy lessowe i okolice.

Planując przygodę w tym wyjątkowym miejscu, warto zarezerwować nocleg w gospodarstwie agroturystycznym Kazimierza Dolnego. W takim miejscu panuje wyjątkowa atmosfera, która dopełni klimatu przygody.

array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(77) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/skad-sie-wziela-agroturystyka/" [1]=> string(34) "Skąd się wzięła agroturystyka?" } }