Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to wyjątkowy czas. Zazwyczaj spędzamy go z rodziną oraz przyjaciółmi. Cieszymy się ciepłem i radością świąt oraz z nadzieją patrzymy w nadchodzący rok. Wiele osób spędza ten czas w sposób tradycyjny. Zasiada wraz z rodziną do wigilijnej kolacji, a w kolejne dni odwiedza przyjaciół i znajomych. Przy okazji Nowego Roku następuje czas na odrobinę szaleństwa. Co raz więcej osób spędza go na wyjeździe gdzieś w Polsce lub jakimś egzotycznym miejscu. A my mamy swoją, niemniej ciekawą propozycję. Rezerwuj nocleg w Kazimierzu Dolnym i przyjeżdżaj do nas!

Kazimierz Dolny na Święta i Nowy Rok

Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast. To miejsce, które warto odwiedzić szczególnie w zimie. Oprószone śniegiem uliczki, przyjazne i uśmiechnięte twarze oraz świąteczny gwar tworzą niesamowitą atmosferę. A co ciekawego tutaj się dzieje?

9 Jarmark Świąteczny i Kiermasz Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”

Pod tą nazwą kryje się impreza, która startuje już jutro i trwa przez cały weekend. Wydarzenie to stało się już tradycją tego miasta i na stało zagościło w kalendarzu imprez. 11,12 i 13 grudnia to dni, kiedy będzie można zakosztować tradycyjnych regionalnych i ekologicznych produktów, a także pospacerować wśród stoisk kiermaszu rękodzieła i sztuki ludowej. Będzie można także skorzystać z warsztatów tworzenia ozdób świątecznych. Nie zabraknie również Mikołaja, który obdaruje prezentami najmłodszych. A co jeśli nie możesz wpaść do Kazimierza w ten weekend?

Wystawy w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym

Muzeum Nadwiślańskie oferuje wiele ciekawych wystaw, które możesz obejrzeć w czasie swojego świątecznego pobytu w Kazimierzu Dolnym. Aż do 31 sierpnia 2016 możesz odwiedzić wystawę „Owad – przyjaciel czy wróg?”. Natomiast do 7 stycznia 2016 możesz obejrzeć wystawę monograficzną Władysława Skoczylasa, a także skorzystać z warsztatów grafiki wypukłej. Dodatkowo w cenie biletu w każdy czwartek dostępne są oprowadzania tematyczne. Najbliższe odbędą się 17 i 31 grudnia 2015 oraz 7 stycznia 2016.

Z nami się nie znudzisz!

Jak widzisz, to urocze miasto ma wiele do zaoferowania zarówno w święta, jak i w dzień powszedni. Nie zastanawiaj się więc dłużej i zaplanuj tegoroczne Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym. A jeśli spodoba ci się tutaj możesz zostać z nami również na Sylwestra. Nie zwlekaj i już teraz rezerwuj swój nocleg!
array(4) { [0]=> array(2) { [0]=> string(30) "http://www.lipowadolina.com.pl" [1]=> string(15) "Strona główna" } [1]=> array(2) { [0]=> string(36) "http://www.lipowadolina.com.pl/blog/" [1]=> string(4) "Blog" } [2]=> array(2) { [0]=> string(56) "http://www.lipowadolina.com.pl/category/kazimierz-dolny/" [1]=> string(15) "Kazimierz Dolny" } [3]=> array(2) { [0]=> string(85) "http://www.lipowadolina.com.pl/kazimierz-dolny/swieta-i-nowy-rok-w-kazimierzu-dolnym/" [1]=> string(39) "Święta i Nowy Rok w Kazimierzu Dolnym" } }