Sylwester to doskonała okazja do dobrej zabawy. Kończy się rok, odchodzą stare zmartwienia, a przychodzą nowe radości. Od wieków ludzie świętują ten przełomowy dzień 31 grudnia i 1 stycznia. Zastanawiasz się, jak spędzisz sylwestra? Nie chcesz zostawić w domu, tylko odpocząć gdzieś poza nim i cieszyć się zabawą i odpoczynkiem? Zapraszamy do nas! W Lipowej Dolnie przygotowaliśmy specjalną ofertę – w końcu sylwester Kazimierz Dolny to jedyna taka okazja!

Przede wszystkim gwarantujemy smaczne, zdrowe i ekologiczne posiłki, które zachwycą każdego i zapewnią doskonały nastrój do zabawy i witania Nowego Roku! W sylwestrową noc rozpalamy ognisko, które sprawia, że atmosfera jest o wiele bardziej wyjątkowa i nietypowa, a dodatkowo można piec smaczne kiełbaski. Zapewnimy też najlepsze przeboje, które porwą do tańca absolutnie każdego. Zabawa będzie trwała długo do białego rana. Sprzyjać temu będą suto zastawione stoły – z zakąskami, gorącymi daniami, domowymi wypiekami, własnymi winami oraz wieloma a innymi rarytasami. W końcu sylwester jest raz w roku – warto go odpowiednio uczcić!

Można u nas zostać na kilka dni, świętując sylwestra, można już przyjechać na święta Bożego Narodzenia. W Lipowej Dolnie zapewniamy doskonałe, wygodne, świetnie wyposażone i klimatyczne miejsca noclegowe. Oferujemy apartamenty, pokoje, dwa drewniane domki (o wdzięcznych nazwach Kazimierz Dolny i Kazimierz Górny), można też wynająć starą, wiejską chatę krytą strzechą. W skład naszej oferty wchodzą nie tylko noclegi, jest też wyżywienie – same śniadania lub śniadanie z obiadokolacjami.

Zimą Lipowa Dolina prezentuje się doskonale – ośnieżone wzgórza i wąwozy zapewnią magiczną atmosferę. Można spacerować, można też wybrać się na pobliski wyciąg i poszusować na nartach albo zabrać biegówki i tak podziwiać piękną okolicę. Miłośnicy zwiedzenia i „miejskich” atrakcji mogą odwiedzić Kazimierz Dolny i tam oddać się podziwianiu zabytkowych budynków, spichlerzy, kościołów czy kapliczek. A jeśli nie lubisz zwiedzać – możesz spędzić czas w swoim pokoju i leniuchować, ile się tylko da.

Zapraszamy serdecznie do nas. Sylwester Kazimierz Dolny z pewnością będzie udany. Mało tego – to będzie niezapomniana impreza w Twoim życiu – gwarantujemy Ci to. Skontaktuj się z nami – wyślij e-maila, zadzwoń i zarezerwuj pokój. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania czy wątpliwości – śmiało, dopytaj, a my odpowiemy i rozwiejmy wszelkie obawy. Podpowiemy Ci też, jak możesz spędzić u nas czas. Warto skorzystać z naszej oferty. Nasze pensjonat, a jednocześnie gospodarstwo agroturystyczne to miejsce niezwykłe, w którym odpoczynek jest efektywny, atmosfera niesamowita – wrócisz do domu odprężony, naładowany pozytywnymi emocjami i samymi miłymi wspomnieniami. A w Nowym Roku z nową energią wrócisz do pracy! A po jakimś czasie – możesz znowu odwiedzić nas i Kazimierz Dolny i porządnie wypocząć.