Zapraszamy Państwa na Wielkanoc w Lipowej Dolinie.

W tym roku przygotowaliśmy kilka atrakcji jak:

  • kulig na wozach,
  • koncert muzyki jazzowej,p
  • oczęstunek słodkościami i nalewkami.

Polecamy naszym Gościom 3-dniowy pobyt z wyżywieniem i uroczystym śniadaniem wielkanocnym.

Serdecznie do nas zapraszamy.

Wielkimi krokami zbliża się cudowny wiosenny czas, a wraz z nim oczywiście Wielkanoc. Chcesz spędzić te święta inaczej niż zwykle? Mamy zatem doskonały pomysł! Przyjedź do lubelskiego i odwiedź jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, które na wiosnę wygląda jeszcze cudowniej niż zwykle. Już dziś sprawdź nocleg w Kazimierzu Dolnym na Wielkanoc 2018. Daj się oczarować niezwykłej atmosferze tego miejsca i poczuj powiew wiosny nie tylko na zabytkowej starówce, ale również wśród pól i lasów.


wielkanoc-kazimierz-dolny-malowanie-pisanek

Wielkanoc w polskiej perle renesansu

Kazimierz Dolny kojarzy Ci się z pięknymi zabytkowymi budynkami i niepowtarzalną atmosferą wąskich uliczek? I słusznie! Ale to nie wszystko, co kryje dla turystów okolica. W pobliżu znajduje się wiele przepięknych szlaków, tras spacerowych i rowerowych. Czas Wielkanocy, która przypada w tym roku na początek wiosny, to idealny okres na odwiedziny w lubelskim. Cała przyroda budzi się do życia, dostarczając Ci niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Wyobraź sobie święta spędzone w gronie rodziny lub przyjaciół bez stresu, bez pośpiechu, pełne relaksu i ciepłej atmosfery. Właśnie to czeka Cię w tym magicznym miejscu. A czy może być jeszcze piękniej? Odpowiedź brzmi: TAK!


Na Wielkanoc gospodarstwo agroturystyczne

Lipowa Dolina to miejsce, które pozwoli Ci jeszcze pełniej przeżyć ten wyjątkowy czas. Wśród soczystej zieleni i wiosennych treli ptaków odnajdziesz spokój i wytchnienie od codziennie otaczającego Cię zgiełku. Twoje pociechy wyszaleją się na świeżym powietrzu, a Ty beztrosko oddasz się błogiemu wypoczynkowi. Relaks to jednak nie wszystko, jeśli są święta, musi być również tradycja. Co więc dla Was przygotowaliśmy?

Czym byłaby Wielkanoc bez kolorowych pisanek oraz przystrojonych mazurków i bab? Zasiądźcie wspólnie przy jednym stole w Lipowej Dolinie, a my zorganizujemy dla Was prawdziwą ucztę artystyczną. Wraz ze swoimi dzieciakami będziecie mogli pomalować pisanki i przyozdobić wielkanocne ciasta.

Nie zabraknie również uroczystego, tradycyjnego śniadania, które przygotujemy dla Was z przepysznych domowych ekologicznych produktów. Wszystkich pełnoletnich gości zaprosimy na poczęstunek nalewkami własnego wyrobu. A dla entuzjastów artystycznych wrażeń przygotowaliśmy specjalny koncert muzyczny.


domek2

Już teraz zarezerwuj nocleg w Kazimierzu Dolnym na Wielkanoc 2018!