Zapraszamy na konferencje Kazimierz DolnyZapraszamy do Lipowej Doliny na konferencje! Dysponujemy dużą i bardzo estetyczną salą konferencyjną, która idealnie nadaje się na zorganizowanie narady, panelu dyskusyjnego czy burzy mózgów. Podzielona została na dwa poziomy – parter i piętro – sala na parterze wyposażona jest w duże stoły biesiadne na 80 osób. Uczestnicy konferencji mogą być więc podzielni na dwie grupy lub w łatwiejszy i bardziej komfortowy sposób można rozplanować usadzenie gości spotkania.

Dlaczego jeszcze warto zorganizować konferencję w Lipowej Dolnie? To miejsce zaciszne, spokojne, idealne do długich narad i spotkań. Świeże powietrze, piękne krajobrazy będą sprzyjać kreatywnym rozwiązaniom i nowatorskim pomysłom. A po zajęciach można skorzystać z licznych atrakcji, jakie daje okolica – wybrać się na spacer wśród wzgórz lub wąwozów lub na przejażdżkę rowerową. Można też zorganizować rozrywkę dla całej grupy – np. lekcje jazdy konno w pobliskiej, zaprzyjaźnionej stadninie koni czy zwiedzanie Kazimierza Dolnego, zimą można przygotować kulig czy szusowanie na nartach. Za jednym zamachem połączy się konferencję z integracją.

Oferujemy doskonałe miejsca noclegowe, dysponujemy pokojami, apartamentami oraz drewnianymi domkami. Przygotowujemy także wyżywienie. Można będzie spróbować smacznych, zdrowych i ekologicznych posiłków, pysznych ciast i zakąsek. Zapraszamy także do naszej winiarni, gdzie można delektować się wyborem win i nalewek. Posiadamy także miejsce na grilla oraz na ognisko.

Konferencje Kazimierz Dolny w Lipowej Dolnie - zapraszamyLipowa Dolina czeka na gości przez cały rok. Zapraszamy, zorganizuj konferencje Kazimierz Dolny w wyjątkowym miejscu!