Przyjedź i zobacz warsztaty Kazimierz Dolny .Lipowa Dolina i okolice Kazimierza Dolnego to doskonałe miejsce na zorganizowanie warsztatów. I to warsztatów różnego typu. A wiemy, że tych współcześnie nie brakuje. Warsztaty dla swoich pracowników organizują firmy. Mogą to być warsztaty szkoleniowe, czyli spotkania mające na celu podniesienie kwalifikacji, zdobycie nowych umiejętności czy wyrobienie pożądanych do danej pracy czy projektu cech.

Organizowane są także warsztaty artystyczne – te z kolei kierowane są do osób posiadających jakąś konkretną pasję i chcących ją rozwijać poprzez spotkanie ze specjalistami w danej dziedzinie i ćwiczenia praktyczne. Do takich warsztatów należą między innymi warsztaty dziennikarskie, malarskie, poetyckie, teatralne, garncarskie, fotograficzne, jogi, tantry, taneczne.

Organizowane są także warsztaty w ramach spotkań integracyjnych. Te nastawione są na lepsze poznanie się członków jakiejś grupy, zwykle pracowników z jednej firmy. Można więc przygotować warsztaty barmańskie, kulinarne, artystyczne. Pomysłów jest mnóstwo, cel jest jeden – integracja i zdobycie nowej motywacji do pracy.

Każdy rodzaj warsztatów można zorganizować w idealnym miejscu, jakim jest Lipowa Dolina. Nasze gospodarstwo agroturystyczne dysponuje dwupoziomową salą konferencyjną, w której można zorganizować zajęcia. Obszerne piętro oraz parter świetnie spełnią swoją funkcję. Piękna okolica może stać się plenerem dla fotografów czy malarzy, a także miejscem na warsztaty w terenie.

Przyjedź i sprawdź warsztaty Kazimierz Dolny Ważną zaletą jest także bliskość natury, możliwość wypoczynku na łonie przyrody po wyczerpujących zajęciach. Ścieżki rowerowe i spacerowe umożliwiają maksymalny relaks. A cisza i spokój będą sprzyjać prowadzeniu zajęć. Oferujemy noclegi w pokojach lub domkach z wysokim standardem. Serwujemy smaczne posiłki, z naturalnych i ekologicznych, własnych produktów.

Zapraszamy do Lipowej Doliny. Czekamy na gości przez cały rok. To najlepsze miejsce na warsztaty. Znaleźć tu można wszystko, co do takich zajęć potrzeba.

Zapraszamy do organizacji warsztatów i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok!