Noclegi Kazimierz Dolny - spędź grudzień w kolebce renesansu

Jeżeli marzy ci się wypoczynek Kazimierz Dolny stwarza idealne możliwości, by spędzić miło czas podczas licznych wydarzeń kulturalnych i swobodnie odpocząć w najlepszych warunkach mieszkalnych. Noclegi Kazimierz Dolny oferuje na najwyższym poziomie za sprawą naszego pensjonatu Lipowa Dolina
Do dyspozycji klientów czekają pokoje różnego typu, wśród, których każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie. Pełen komfort zapewnia cicha i spokojna okolica umożliwiająca głęboki relaks. W pensjonacie serwujemy jedynie zdrowe i smaczne jedzenie, którym zachwyca swoich gości.


Bogata oferta kulturalna

Grudzień to znakomity czas, by zarezerwować pokój w Kazimierzu Dolnym. To piękne renesansowe miasteczko wręcz imponuje bogatą ofertą kulturalną. Właśnie został otwarty literacki szlak turystyczny „Kazimierz dwóch księżyców”. Ścieżka zakłada zwiedzanie budynków i obiektów, z którymi związani byli słynna pisarka Maria Kuncewiczowa i jej mąż prawnik Jerzy. Najważniejszym obiektem jest oczywiście willa "Pod wiewiórką".
W dniach 02-12.12 odbędzie się wyjątkowa wystawa biżuterii i rzeźby artystek Różańskich. Podczas prezentacji będzie można zapoznać się z XIII wiecznymi technikami jubilerskimi oraz poznać najpiękniejsze trendy ceramiczne.
16 grudnia na kazimierskim rynku odbędzie się 11 Jarmark Świąteczny połączony z Kiermaszem Smaków Regionalnych. Do dyspozycji zwiedzających będzie możliwość zakosztowania tradycyjnych świątecznych potraw i przysmaków ekologicznych, a także możliwość nabycia wyjątkowych produktów stanowiących efekt artystycznego rękodzieła. To wspaniały pomysł na świąteczny prezent. Wszystko będzie odbywać się w wyjątkowych okolicznościach malowniczego rynku, który zachwyca pięknem polskiego renesansu. Grudzień to wyjątkowa okazja, by zarezerwować miejsce w naszym pensjonacie i cieszyć się pięknem urokliwego miasteczka i spędzić czas podczas wspaniałych wydarzeń kulturalnych.