Majówka lub też inaczej weekend majowy, na który wiele osób czeka z utęsknieniem, już całkiem niedługo. Czy ty też marzysz już o ciepłym wiosennym powiewie wiatru i klimatycznych wieczorach przy ognisku? Koniecznie sprawdź noclegi w Kazimierzu Dolnym na majówkę 2016. To magiczne miejsce idealnie nadaje się na majowy wypad. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia na weekendowym wypadzie. Jak to możliwe?Klimatyczne majowe spacery po mieście

Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Nie bez powodu nazywa się go perłą polskiego renesansu. Możesz tutaj „zgubić się” wśród urokliwych uliczek, pośród renesansowych kamienic. Popołudniowy lub wieczorny majowy spacer po mieście na pewno zachwyci nie tylko koneserów architektury. Ponadto miasto zawsze dba o rozrywkę dla turystów w tym wyjątkowym czasie. I w tym roku nie zabraknie atrakcji, które urozmaicą twój pobyt w tym wyjątkowym miejscu. Możesz liczyć na różnego rodzaju pokazy, historyczne inscenizacje, koncerty oraz cały szereg wszelkiego rodzaju atrakcji. Jedno jest pewne – nuda ci nie grozi.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Weekend majowy blisko natury

Weekend majowy w Kazimierzu Dolnym to świetny pomysł nie tylko ze względu na oferowane przez miasto atrakcje. Możesz tu także przeżyć niezapomniane chwile na łonie przyrody. Nie masz ochoty na zgiełk i hałas produkowany przez dziesiątki turystów? Koniecznie zawitaj do Lipowej Doliny! To właśnie z naszego pensjonatu będziesz miał najbliżej do najbardziej urokliwych miejsc w okolicy. Malownicze wąwozy, tajemnicze wzgórza i soczysta zieleń – to wszystko czeka na ciebie właśnie tutaj! A po całym dniu wrażeń zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie czeka na ciebie przytulny pokój, pyszne domowe jedzenie i niezwykła atmosfera.

Majówka w gospodarstwie agroturystycznym

Lipowa Dolina to nie tylko klimatyczne pokoje i domowe jedzenie. To także wyjątkowa atmosfera, która sprawi, że twój wypoczynek będzie na 100% udany. Otaczająca nasz pensjonat niczym niezmącona cisza, zieleń drzew i dobiegający zewsząd śpiew ptaków tworzą klimat, którego nie da się zapomnieć. Z nami uciekniesz od miejskiego gwaru i zapomnisz o wszystkich problemach.


przez_liscie

Już teraz zarezerwuj nocleg w Kazimierzu Dolnym na majówkę 2016!
Lipowa Dolina czeka właśnie na ciebie w każdy weekend majowy!